Explore is a philanthropic media organization

Daily Dose of Love: Curious Guillemot Chick

ezgif-3-f5890435c2.161352

Hello There, Little One!

Most of the time our camera setup goes unnoticed by the animals we feature, but every once in a while we get a curious creature. This fluffy little Guillemot chick took it upon himself to assess the live cam in his burrow, and we got an extra-close close-up!

Watch our live Guillemot cam every day here!

Courtney | explore.org

 • Xan Xan
 • asddd asdd

  astropay satın alma işlemlerinde ya da online mağazalardan alış veriş yapılması işlemlerinde, kopya sitelere erişimden uzak durmalısınız.
  Elektronik postalar, sms’ler da benzeri reklam araçları ile gelen linkler üzerinden değil, alış veriş yapacağınız sitenin adresi üzerinden giriş yapmalısınız.
  Alış veriş yağacağınız internet adresini tespit etti iseniz, adres çubuğuna doğrudan site ismini yazmalı ve siteye erişim sağladıktan sonra astropay kullanmalısınız.

 • http://www.astropaybayisi.net astropay

  replika saat Gerçeği söylemek gerekirse, eski çağlardan esinlenilen saatler, yıllardır bu eğilimden önce gelen yol olan bell & ross için yeni bir şey değildir. Nitekim, bu eski koleksiyonun üçüncü kuşaktır ve henüz çok karmaşıktır. Biri diğerinden daha sportif olan iki üç elli modeller ve işleri dışarıya çıkarmak için mükemmel ikiz kayıt kronografı var ve tüm koleksiyon, modası geçmiş görünmeyen bu eski okul pilotunun replika saat estetiğini mükemmel şekilde yakalar. Bunların bütçeye uygun fermuarlar sadece temyiz başvurusunu ekler.replika saat
  İşte şimdi tüm ayrıntılar dahil olmak üzere, baselworld 2017’de tanıtılan üç farklı modelin dökümü.
  Bildiğim kadarıyla, şovun yıldızı budur. Sahte çan ve ross saati, temelde klasik pilotun kolaydır ve kolaylıkla takılabilir bir çalıştırmada üç elden tarihli bir saattir. Çelik kasa 38.5mm’dir (neredeyse herhangi bir saat için mükemmel bir boyuta benzer) ve çoğunlukla fırçalanmış kaplamalara sahiptir ve daha alçakgönüllü bir görünüm kazanır. Ayrıca paketi biten kubbeli bir kristalle de ince.
  Zarif mat siyah kadran, kutuplardaki baton indeksleri ve büyük ancak-ince rakamlara sahiptir. Kılıç elleri tipik pilot ellerde de çok daha rafine edilir ve aradığınız 4: 30’da (çok iyi bir şey) aradığınız zaman neredeyse görünmezdir. Kadran altında otomatik hareket oturur, markalar sellita sw300-1 alır. 38 saatlik bir güç rezervine sahiptir ve böyle bir saat için mükemmel bir beygir hareketi.
  Şeyleri bir seviyeye yükseltmek, başka bir iyi modelimiz var. Bu hala bir üç el-ve-tarih pilotun saati, ancak daha sert bir görünüm ve inşaatı ile. 41mm’lik kasası bundan daha sağlam, ancak önceki klasik kopya saatlerine kıyasla, daha iyi aşınmasına yardımcı olması için daha sağlam kulpları olduğunu fark edeceksiniz. İlk defa taç koruyucularının da eklendiğini fark edeceksiniz.
  Bununla birlikte, en büyük ve en belirgin fark, bu tür bir hibrid pilot / dalış izlemeyi yapan 60 dakikalık dönen zamanlama çerçevesidir. Vidalama tacı bu modelin 100 metre su direncine ulaşmasına yardımcı olur, bu nedenle kesinlikle ciddi yüzmeye gidebilirsiniz. Iç, yukarıdaki sahte saatlerde bulunan hareketle aynı.

 • http://www.astropaybayisi.net astropay

  [url=http://www.astropaybayisi.net/]astropay [/url]

 • http://www.astropaybayisi.net astropay

  Aşırı ve istenmeyen tüy ve kıllar Türkiye’de olduğu gibi tüm dünyada bir çok insan için can sıkıcı, utanç verici ve yıllarca süregelen önemli bir sorundur. Öyleki bu durum insanların sosyal ve mesleki hayatını olumsuz yönde etkileyerek yaşam kalitesini düşürür. İnsanın kendine olan güvenini kaybetmesine neden olur. Bu güvenin tekrar kazanılması için antalya lazer epilasyon tercih ediniz.